Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 08.08.2020 04:11

Matthew Palmer flet para studentëve dhe shoqërisë civile (Drejtpërdrejt)

Zëvendës-ndihmësi i Sekretarit të Shtetit i ShBA-së, njëherësh përfaqësues Special i Sekretarit të Shtetit për Ballkanin Perëndimor, Matthew Palmer, do të flasë para një publiku të përbërë nga studentë dhe pjesëtarë të shoqërisë civile.

Ngjarjet live në të kaluarën