Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 23.09.2020 03:34

Mbahet konferenca ndërkombëtare “Sfidat e mobilitetit në transport dhe siguria publike”

Mbahet konferenca ndërkombëtare “Sfidat e mobilitetit në transport dhe siguria publike”

Ngjarjet live në të kaluarën