Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 19.02.2020 06:32

Mbledhje komemorative për Fetnete Ramosaj

Komuna e Deçanit dhe OVL e UÇK-së organizojnë mbledhje komemorative për ish-luftëtaren e UÇK-së, Fetnete Ramosaj.


Ajo po mbahet në Pallatin e Kulturës “Jusuf Gërvalla” në Deçan.

Ngjarjet live në të kaluarën