Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 12.07.2020 05:08

Ministri Gashi ndan çmimet për Kinematografi (Drejtpërdrejt)

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit (MKRS), Kujtim Gashi po ndan çmimet për Kinematografi.


Ngjarjet live në të kaluarën