Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 28.05.2020 07:41

Ministri Gashi në Rahovec (Drejtpërdrejt)

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi po viziton Komunën e Rahovecit.

Ngjarjet live në të kaluarën