Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 26.02.2020 04:59

Ministri Gashi viziton komunën e Deçanit

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi po viziton komunën e Deçanit.

Ngjarjet live në të kaluarën