Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 03.06.2020 02:12

Ministri i Arsimit konferencë për fundvit (Drejtpërdrejt)

Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi do të mbajë konferencën e fundvitit për media.

 Ngjarjet live në të kaluarën