Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 25.05.2020 03:59

Ministri Reçica dhe Alessandra Roçasalvo flasin për media

Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica dhe përfaqësuesja e përhershme e UNDP-së në Kosovë, Alessandra Roçasalvo, flasin për media.


Ngjarjet live në të kaluarën