Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 22.02.2020 11:07

Ministri Shala në komunën e Lipjanit

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala, po viziton Komunën e Lipjanit, ku pritet të nënshkruajnë një marrëveshje për ndërtimin e Zonës Ekonomike.

Ngjarjet live në të kaluarën