Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 22.02.2020 10:54

Ministri Shala pret ministrin e Tregtisë të Maltës

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala po pret në takim ministrin e Punëve të Jashtme dhe Tregtisë të Maltës, Carmelo Abela.

Ngjarjet live në të kaluarën