Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 29.05.2020 10:21

MKRS bën shpërndarjen e librave për 36 biblioteka (Drejtpërdrejt)

Bëhet shpërndarja e librave të botuara dhe të blera nga Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, donacion për 36 biblioteka komunale.


Ngjarjet live në të kaluarën