Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 15.07.2020 12:50

Nënshkruhet marrëveshja në mes Devolli Corporation dhe Shell

Nënshkruhet marrëveshja e bashkëpunimit në fushën e furnizimit me produktet e Prince Kafes në mes përfaqësuesve të kompanisë Devolli Corporation dhe të kompanisë Shell.


Ngjarjet live në të kaluarën