Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 28.05.2020 07:29

Nënshkruhet marrëveshja për vëzhgimin e zgjedhjeve nga BE (Drejtpërdrejt)

Nënshkruhet Marrëveshje Administrative mes Zyrës së BE-së në Kosovë, Ministrisë së Jashtme të Kosovës dhe KQZ-së për vëzhgimin e zgjedhjeve.Ngjarjet live në të kaluarën