Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 20.02.2020 04:04

Nënshkruhet memorandumi për stadiumin e Kamenicës (Drejtpërdrejt)

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi dhe kryetari i Kamenicës, Qëndron Kastrati nënshkruajnë memorandumin për stadiumin e qytetit .

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi më pas viziton stadiumin e qytetit të Kamenicës.

Ngjarjet live në të kaluarën