Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 06.08.2020 12:31

Nis verifikimi i zarfeve të ardhura nga Serbia (Drejtpërdrejt)

Komisioni Qendror Zgjedhor (KQZ) ka filluar me shqyrtimin dhe vlerësimin e zarfeve me fletëvotime që kanë ardhur nga Serbia, pas së cilës do të dihet numri i fletëvotimeve të aprovuara apo të refuzuara.

Ngjarjet live në të kaluarën