Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 25.05.2020 02:41

Nishani e Jahjaga shpallen “Qytetarë nderi” të Vitisë

Komuna e Vitisë shpall qytetar nderi ish-presidentit e Shqipërisë, Bujar Nishani dhe ish-presidenten e Kosovës, Atifete Jahjaga.

 

Ngjarjet live në të kaluarën