Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 04.06.2020 09:55

Nisma në tubim me qytetarë në Viti dhe Kllokot (Drejtpërdrejt)

Nisma Socialdemokrate mban tubim me qytetarë në Viti dhe Kllokot.

Ngjarjet live në të kaluarën