Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 20.02.2020 04:33

Konferenca shkencore “Jasharajt dhe lufta çlirimtare” (Drejtpërdrejt)

Për nder të Epopesë së UÇK-së sot në Prishtinë do të mbahet një konferencë shkencore me temën “Jasharajt dhe lufta çlirimtare”.

Ngjarjet live në të kaluarën