Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Martë, 04.08.2020 04:48

OEK dhe OEAK në konferencë para përfundimit të vitit (Drejtpërdrejt)

Oda Ekonomike e Kosovës (OEK) dhe Oda Ekonomike Amerikane në Kosovë (OEAK) po mbajnë konferencë para përfundimit të vitit.

Ngjarjet live në të kaluarën