Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 22.02.2020 10:28

Orë përkujtimore kushtuar Fazli Grajqevcit

Në përvjetorin e 55-të të rënies së mësuesit dhe ideatorit të lëvizjes kombëtare Fazli Grajqevci, mbahet orë përkujtimore.

Ngjarjet live në të kaluarën