Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 15.07.2020 01:41

OVL e UÇK-së në konferencë për media

Organizata e Veteranëve të Luftës së UÇK-së, pas zhvillimeve të sotme rreth dorëheqjes së kryeministrit Ramush Haradinaj dhe ftesës për në Hagë, po mban një konferencë për media.

Ngjarjet live në të kaluarën