Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 20.02.2020 04:13

Parakalimi i FSK-së dhe Policisë së Kosovës (Drejtpërdrejt)

Për nder të 10-vjetorit të pavarësisë, po parakalon Forca e Sigurisë së Kosovës dhe Policia e Kosovës.

Parakalimi po mbahet në sheshet “Nëna Terezë” dhe “Zahir Pajaziti”, ku me mijëra qytetarë kanë dal për ta parë. /KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën