Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 26.02.2020 02:15

Përmbyllet programi i USAID për lidership transformues

Po mbahet ngjarja përmbyllëse e programit të USAID-it “Lidershipi transformues – Trajnimi intenziv dhe zhvillimi i politikave publike dhe udhëheqja”.

Ngjarjet live në të kaluarën