Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 30.03.2020 11:27

Përurohen shtatoret e heronjve Shaban, Hamëz dhe Adem Jashari

Përurohen shtatoret e heronjve Shaban, Hamëz dhe Adem Jashari në sheshin “Fehmi Lladrovci” në Drenas.

Ngjarjet live në të kaluarën