Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 08.08.2020 04:55

Përurohet libri “UÇK dhe lufta e Kosovës” (Drejtpërdrejt)

Përurohet libri “Ushtria Çlirimtare e Kosovës dhe lufta e Kosovës” i autorit Kolonel Kemail Shaqiri.

Ngjarjet live në të kaluarën