Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 05.08.2020 11:49

Policia konferencë për arrestimet në veri (Drejtpërdrejt)

Prokuroria Speciale dhe Policia e Kosovës, mbajnë konferencë në lidhje me operacionin policor të zhvilluar në mëngjesin e sotëm në veri të Mitrovicës.

Prokurori i PSRK-së Sylë Hoxha dhe përfaqësues nga Policia do tw japin detaje rreth operacionit dhe arrestimeve të bëra sot.

Ngjarjet live në të kaluarën