Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 03.08.2020 01:59

Presidenti Hashim Thaçi në Forumin “To be Secure” në Mal të Zi

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi dhe homologu i tij malazez, Milo Gjukanoviq, po mbajnë një diskutim të hapur në Forumin e Sigurisë “То be Secure” në Budva të Malit të Zi".

Ngjarjet live në të kaluarën