Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 09.04.2020 03:43

Prezantohet anketa mbi mirëqenien dhe sigurinë e grave në Kosovë (Drejtpërdrejt)

Prezantohet anketa mbi mirëqenien dhe sigurinë e grave në Kosovë.

Ngjarjet live në të kaluarën