Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 28.05.2020 09:16

Prezantohet programi për mbështetjen e konkurrueshmërisësë së NVM-ve

Ministria e Tregtisë dhe Industrisë prezanton Programin për mbështetjen e konkurrueshmërisë së NVM-ve.

Ngjarjet live në të kaluarën