Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 25.05.2020 04:02

Prezantohet projekti i stadiumit Kombëtar i Kosovës

Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit organizon prezantimin zyrtar të Stadiumit Kombëtar të Kosovës.


Ngjarjet live në të kaluarën