Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 28.05.2020 08:51

Prezantohet projekti KosLift (Drejtpërdrejt)

Ambasada Norvegjeze në Prishtinë, IPKO Foundation dhe RIT Kosova organizojnë ngjarjen për projektin KosLift.

Ngjarjet live në të kaluarën