Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 28.05.2020 02:08

Pritja shtetërore (Drejtpërdrejt)

​Tanimë ka filluar pritja shtetërore e presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, për 10 vjetorin e pavarësisë, ku janë të ftuar mysafirë të cilët po përfaqësojnë vende të ndryshme të rajonit, Evropës dhe më gjerë.

Ngjarjet live në të kaluarën