Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 24.02.2020 08:20

Privatizimi i klubit futbollistik "Ferizaj" (Drejtpërdrejt)

Ka nisur ceremonia e nënshkrimit të privatizimit të klubit futbollistik "Ferizaj", nga investitorë anglez dhe vendor.

Ngjarjet live në të kaluarën