Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 22.02.2020 11:25

Prokuroria flet për kthimin e kosovarëve nga Siria

Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës po jep detaje për media lidhur me kthimin e grave dhe fëmijëve kosovarë nga Siria.

Ngjarjet live në të kaluarën