Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 04.06.2020 10:24

Promovohet dokumenti i historikut të PZAP-së

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj merr pjesë në promovimin e dokumentit të historikut të Panelit Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa 2000-2017.

Ngjarjet live në të kaluarën