Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 28.05.2020 09:01

PSD e AAK nënshkruajnë marrëveshjen e koalicionit parazgjedhor

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Nisma Socialdemokrate nënshkruajnë marrëveshje për koalicion parazgjedhor


Ngjarjet live në të kaluarën