Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 15.07.2020 01:07

Ramush Haradinaj takon strukturat e AAK-së në Gjilan

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, takon strukturat e partisë së tij dhe qytetarë të Gjilanit.


Ngjarjet live në të kaluarën