Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 03.06.2020 03:04

Raportimi i kryeshefes së IPK-së

Është duke vazhduar raportimi i kryesheshës së IPK-së Miradije Kelmendi në Komisionin për Punë të Brendshme, Siguri dhe Mbikëqyrjen e Forcës së Sigurisë së Kosovës

Ngjarjet live në të kaluarën