Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 23.02.2020 12:04

Raportimi i ministres Dijana Zhiviq para komisionit (Drejtpërdrejt)

Ministrja e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Dijana Zhiviq raporton para Komisionit për Bujqësi, Pylltari dhe Zhvillim Rural.


Ngjarjet live në të ardhmën

Nuk ka ngjarje të planifikuara