Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 20.02.2020 04:11

Sami Lushtaku dhe Rrustem Mustafa udhëtojnë drejt Hagës (Drejtpërdrejt)

Dy komandantët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Sami Lushtaku dhe Rrustem Mustafa, në këto momente janë në Aeroportin e Prishtinës, prej nga do të udhëtojnë drejt Hagës, ku janë ftuar për intervistim nga Gjykata Speciale.

Ngjarjet live në të kaluarën