Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 20.02.2020 04:31

Seanca e Kuvendit (Drejtpërdrejt)

Kuvendi Kosovës po vazhdon seancën plenare, në të cilën do të shqyrtohen pikat e pa papërfunduara nga seancat plenare të mbajtura më 2 dhe 8 mars.Ngjarjet live në të kaluarën