Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 06.07.2020 02:32

Senatorët nga ShBA-ja takojnë udhëheqësit politikë (Drejtpërdrejt)

Senatorët nga SHBA-ja, Ron Johnson dhe Chris Murphy, takohen me udhëheqësit politikë, përfshirë presidentin Hashim Thaçi dhe pjesëtarët e shoqërisë civile.


Ngjarjet live në të kaluarën