Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 15.07.2020 01:15

Shënimi i ditëlindjes dhe inicimi i ndërtimit të bustit për Bob Dole

Kryeministri në dorëheqje Ramush Haradinaj merr pjesë në shënimin e ditëlindjes dhe inicimit të ndërtimit të bustit për Senatorin Bob Dole.

Ngjarjet live në të kaluarën