Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 03.06.2020 02:00

Shënohet Dita Botërore e Spina Bifida (Drejtpërdrejt)

Me rastin e shënimit të Ditës Botërore të Spina Bifida - anomali e boshtit kurrizor mbahet aktivitet sensibilizues për spina bifida si dhe shpërndahen fletëpalosje në sheshin ‘Zahir Pajaziti’.

Ngjarjet live në të kaluarën