Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 06.08.2020 12:13

Shënohet Dita e BE-së Kundër Trafikimit me Njerëz (Drejtpërdrejt)

Shënohet Dita e Bashkimit Evropian Kundër Trafikimit me Njerëz dhe njëkohësisht hapet fushata Kundër Trafikimit me Njerëz.

Ngjarjet live në të kaluarën