Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 13.07.2020 04:37

Shpërndahen certifikatat për të rinj në fushën e ndërmarrësisë

Në Bibliotekën Kombëtare të Kosovës, Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi së bashku me Kryetarin e Kuvendit të Republikës së Kosovës Kadri Veseli, po marrin pjesë në ceremoninë e shpërndarjes së certifikatave për të rinj të cilët janë trajnuar në fushën e ndërmarrësisë.

Ngjarjet live në të kaluarën