Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 03.06.2020 01:44

Takimi Bytyqi-Shahini (Drejtpërdrejt)

Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi, do të presë në takim ministren e Arsimit, Sportit dhe Rinisë të Shqipërisë, Besa Shahini.

Ngjarjet live në të kaluarën