Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 20.02.2020 04:02

Takimi i ministrit Gashi me ministren e Shqipërisë, Elva Margariti (Drejtpërdrejt)

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi pretnë takim ministren e Shqipërisë, Elva Margariti.

Ngjarjet live në të kaluarën