Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 04.04.2020 04:00

Takimi i Nismës Socialdemokrate në Kaçanik (Drejtpërdrejt)

Nisma Socialdemokrate po mban takim me struktura dhe përkrahës në Kaçanik.

Ngjarjet live në të kaluarën