Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 09.04.2020 04:05

Takimi i shoqatave të sektorit privat, vendoset për protesta e grevë (Drejtpërdrejt)

Udhëheqja e Sindikatës së Pavarur e Sektorit Privat të Kosovës, po mban takim me kryetarë të disa shoqatave ku do mirët vendim për fillimin e protestave dhe grevave për punëtorët e sektorit privat.

Ngjarjet live në të kaluarën